بررسی اجمالی
شروع از $60,000

فضای بیرونی

mercedes-benz E class 2024


سدان کلاس E یک حمل‌ونقل اجرایی با نگرش مشخص مرسدس بنز است که تقریباً به همان اندازه کلاس S کلاس با مشخصاتی کمتر با ابهت کلاس ارائه می‌کند. مدل‌های پایه E350 از یک پیشرانه 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با 255 اسب بخار قدرت استفاده می‌کنند. در حالی که E450s به لطف پیشرانه 3 لیتری شش سیلندر خطی توربوشارژ، قدرت را به 375 اسب بخار می‌رساند. سیستم چهار چرخ متحرک استاندارد است و همه مدل‌ها مجهز به لوکس هستند و فهرستی سخاوتمندانه از ویژگی‌های کمک راننده و اطلاعات سرگرمی را شامل می‌شوند. سایر رقبای اروپایی مانند آئودی A6 و بی‌ام‌و سری 5 فضا و تجهیزات مشابهی را ارائه می‌کنند، اما هیچ‌کدام از این برندها اعتباری که با نشان مرسدس بنز ارائه می‌شود را ندارند.

چه چیزی برای سال 2024 جدید است؟

چراغ های عقب

امسال شروع نسل جدید سدان کلاس E است که از ابتدا با فناوری و لوکس بیشتر نسبت به مدل قبلی بازطراحی شده است. پیشرانه‌های چهار و شش سیلندر امسال از کمک هیبریدی برخوردار شده‌اند که منجر به افزایش قدرت می‌شود، و استایل بیرونی ظاهری زیبا و جدید دارد. در داخل، مجموعه‌ای از فناوری‌های جدید دارای کابین فلفلی است که گفته می‌شود حتی راحت‌تر از فضای داخلی خودروی قبلی است. ما انتظار داریم تا پایان سال 2023 کلاس E 2024 را در نمایشگاه های نمایندگی ها ببینیم.

قیمت و کدام یک را بخریم؟

چراغ های جلو

مرسدس هنوز قیمتی برای کلاس E 2024 اعلام نکرده است، اما انتظار داریم که شاهد عرضه آن در سه سطح تریم کلاس کوچکتر C باشیم: Premium، Exclusive و Pinnacle. آن‌ها را با دو پیشرانه موجود ترکیب کنید و E-class دارای یک خط شش تریم با قیمت‌های گسترده است تا مخاطبان زیادی از خریداران خودروهای سدان لوکس را جذب کند.

موتور، گیربکس و عملکرد

mercedes-benz E class 2024
زیر کاپوت اسکالوپ E350 یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ وجود دارد که با یک موتور الکتریکی 23 اسب بخاری جفت می شود و در مجموع 255 اسب بخار قدرت دارد. مدل E450 از سیستم هیبریدی مشابهی برای شش سیلندر خطی 3.0 لیتری توربوشارژ بهره می برد که مجموع قدرت را به 375 اسب بخار می رساند.
گفته می‌شود که سیستم‌های هیبریدی تاخیر توربو را کاهش می‌دهند و عملکرد سیستم استارت/توقف خودکار را هموار می‌کنند. شتاب نیز ممکن است سودمند باشد، اگرچه هنوز تا چه حد مطمئن نیستیم. وقتی فرصتی پیدا کنیم، E350 و E450 را به مسیر آزمایشی خود می بریم و این داستان را با برداشت های رانندگی و اعداد شتاب به روز می کنیم. تعلیق بادی قابل تنظیم اختیاری است و جایگزین آرایش فنر فولادی استاندارد می شود. سیستم فرمان چرخ عقب نیز موجود است و گفته می شود که مانورپذیری را در فضاهای تنگ بهبود می بخشد.

مصرف سوخت و L/100 دنیای واقعی

EPA هنوز برآورد مصرف سوخت را برای E-class 2024 منتشر نکرده است، اما انتظار داریم که نسبت به اعداد مدل 2023 شاهد پیشرفت های کوچکی باشیم. وقتی فرصتی پیدا کنیم. کلاس E را در مسیر صرفه جویی سوخت بزرگراهی خود با سرعت 75 مایل در ساعت انتخاب می کنیم و این داستان را با نتایج آزمایش به روز می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد مصرف سوخت E-class به وب سایت EPA مراجعه کنید.

داخلی، راحتی و فضای بار

فضای داخلی

جای تعجب نیست که کابین کلاس E بر راحتی و کیفیت تمرکز دارد. فضای سرنشینان در عکس‌ها سخاوتمندانه به نظر می‌رسد و فضای داخلی با مواد غنی از ظاهری مانند تودوزی چرمی و تزئینات فلزی پوشانده شده است. در مجموع، طراحی فوق‌العاده‌ای به نظر می‌رسد و به زیبایی ظاهر زیبای خودرو را تکمیل می‌کند. اگرچه کلاس E در گذشته به صورت کوپه و کانورتیبل عرضه می شد. اما انتظار داریم این نسل به طور جدی به طرح چهار درب پایبند باشد.

اطلاعات سرگرمی و اتصال

داشبورد جلو

فناوری‌های یکپارچه زیادی در فضای داخلی کلاس E وجود دارد و خریدارانی که آن را می‌خواهند می‌توانند داشبوردی را سفارش دهند که دارای سه نمایشگر جداگانه است. اگر از ما بپرسید، کمی زیاد است، بنابراین ما با تنظیمات استاندارد پیش می رویم. این شامل یک صفحه نمایش دیجیتال پشت فرمان برای گیج خودرو و یک صفحه نمایش جداگانه در مرکز داشبورد برای سرگرمی اطلاعاتی است. مرسدس بنز برخی از ویژگی‌های هوشمندانه را ادغام کرده است . یا بسته به دیدگاه شما ممکن است ترسناک باشند – مانند دوربین سلفی و برنامه‌های شخص ثالث قابل دانلود از TikTok، Angry Birds و Zoom. ناوبری درون داشبورد در دسترس است و دارای ویژگی واقعیت افزوده برای پوشش مسیرها در جاده پیش رو از طریق یک نمایشگر هدآپ است.

ویژگی های ایمنی و کمک راننده

mercedes-benz E class 2024

اگرچه استاندارد با چندین کمک راننده مانند ترمز اضطراری خودکار و نظارت بر نقاط کور بیشتر تجهیزات دیگر، از جمله کروز کنترل تطبیقی با مرکز بین خطوط، هزینه اضافی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتایج تست تصادف E-class، از وب سایت های اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) و موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) دیدن کنید. ویژگی های ایمنی کلیدی عبارتند از:

ترمز اضطراری خودکار استاندارد با تشخیص عابر پیاده
هشدار خروج از خط استاندارد با کمک حفظ خطوط
کروز کنترل تطبیقی موجود با ویژگی محوری بین خطوط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.