بررسی اجمالی

شروع از $60,000

در حالی که خط تولید فعلی مرسدس بنز شامل کلاس C و کلاس E می شود، طبق گزارش ها، هر دو با یک مدل برای مدل سال 2023 جایگزین خواهند شد که احتمالاً نام کلاس CLE را بر تن خواهد داشت. جزئیات تا کنون کمیاب است، اما ما عکس‌های جاسوسی را دیده‌ایم که نشان می‌دهد مرسدس بنز واقعاً در حال توسعه یک تاپ پارچه‌ای جدید است و بایگانی علامت تجاری نشان می‌دهد که نام کلاس CLE در این ترکیب وجود دارد. ما مطمئن نیستیم که کلاس CLE چه پیشرانه‌ای را هنگام معرفی ارائه می‌کند، اما انتظار داریم ترکیبی از گزینه‌های چهار و شش سیلندر باشد. اگرچه ممکن است جایگزین کابریولت های کلاس C و E شود، اما عکس های جاسوسی باعث می شود که نمونه اولیه از نظر اندازه به سدان جدید کلاس C 2022 نزدیک تر به نظر برسد، که به این معنی است که نزدیک ترین رقبای آن آئودی A5 و BMW 4 خواهند بود. -سلسله. کلاس CLE مطمئناً یک نوع مرسدس-AMG را تولید می کند و حتی می تواند با خط فوق العاده لوکس مرسدس-می باخ این برند سازگار شود.

چه چیزی برای سال 2023 جدید است؟

اگرچه نام کلاس CLE برای مرسدس بنز جدید است، اما مفهوم یک کانورتیبل که هم بازارهای جمع و جور و هم بازارهای سایز متوسط را پوشش می دهد، بدیع نیست. کلاس CLE به خوبی می تواند جانشین معنوی مدل بازنشسته کلاس CLK باشد که به طور مشابه بین این دو بخش فاصله داشت. ما انتظار داریم که شاهد معرفی کلاس CLE در سال 2022 باشیم و کمی بعد به عنوان مدل 2023 به فروش برسد.

قیمت و کدام یک را بخریم؟

مرسدس بنز هنوز هیچ اطلاعاتی درباره قیمت یا تجهیزات ارائه نکرده است، اما کلاس CLE می تواند از خط تریم جدید که با سدان کلاس C 2022 عرضه شد، پیروی کند که با مدل پایه Premium شروع می شود و تا مدل های Exclusive و Pinnacle کار می کند. . در هر صورت، ما انتظار داریم که قیمت بالاتری برای کانورتیبل جدید با قیمتی حدود 60000 دلار ببینیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.