اگر به دنبال یک خودروی لوکس هستید، مرسدس بنز احتمالاً راه خود را در لیست کوتاه برندهای شما پیدا کرده است. برای کمک به شما در تصمیم گیری، ما 5 دلیل اصلی موفقیت مرسدس بنز در کلاس خودروهای لوکس را ارائه می دهیم.

 1. عملکرد مرسدس بنز در کلاس جهانی
  در مرسدس بنز عملکرد بیشتر از اسب بخار، گشتاور و حداکثر سرعت است. ما برای کل تجربه رانندگی طراحی و مهندسی می کنیم. خوب است بدانید که ماشین شما می تواند در 4 ثانیه از 0 به 60 برسد، اما اگر صندلی ناخوشایند است، فرمان پاسخگو نیست، شما نمی توانید شیشه عقب را ببینید یا قبض بنزین شما بیشتر از پرداخت ماشین شما است. ماشین مجری نیست

با یک خودروی مرسدس بنز، قدرت درخواستی را خواهید داشت، اما علاوه بر این، عملکرد نهایی سیستم‌هایی را تجربه خواهید کرد که در سواری، هندلینگ، راحتی، مصرف سوخت، ایمنی و حتی سرگرمی عالی هستند. اینها جنبه هایی هستند که عملکرد را تشکیل می دهند. مرسدس بنز یک تسویه حساب تنها نیست، بلکه یک کمال کامل خودرو است.

 1. مرسدس بنز لوکس کلاس جهانی
  از لحظه ای که روی صندلی راننده هر مرسدس بنز می روید، اولین احساس شما حس تجمل باورنکردنی خواهد بود. راحتی، اثاثه یا لوازم داخلی ممتاز، فرش مخملی، تزئینات چوبی صیقلی، یک ظاهر شیک، نورپردازی حالت LED، مجموعه ای عالی از اطلاعات و گزینه های سرگرمی. حتی عطر نشان می دهد که این وسیله نقلیه خاص است. اگر شما چیزهای ظریف‌تری را در زندگی می‌خواهید، خودروی شما باید مرسدس بنز باشد.
 2. ایمنی کلاس جهانی
  برای بیش از شش دهه، مهندسان مرسدس بنز در صنعت ایمنی خودرو پیشرو بوده‌اند که با معرفی منطقه مچاله در سال 1951، سیستم ترمز ضد قفل (ABS) در سال 1978 شروع شد و به مجموعه کاملی از اقدامات فعال و واکنش‌گرا ختم شد. سیستم های ایمنی موجود در تمام مدل های امروزی مرسدس بنز.

مرسدس بنز رویکردی جامع به ایمنی را با در نظر گرفتن نه تنها قابلیت بقای خودرو، بلکه ارگونومی، رفتار راننده، آگاهی از موقعیت و محیط رانندگی در نظر می گیرد. مرسدس بنز با استفاده از دوربین های مادون قرمز، لیزرها، دوربین های استریوسکوپی، رادار و برنامه های کامپیوتری کنترل کننده مکانیکی قدرتمند، خط تولید خودروهای لوکسی را ایجاد کرده است که نهایت ایمنی خودرو را برای شما و مسافرانتان فراهم می کند.

 1. خدمات کلاس جهانی
  برندی را در هیچ کجا نخواهید یافت که به اندازه مرسدس بنز از اعتبار خود محافظت کند. این محافظت از برند با ساخت یک خودروی برتر شروع می شود، اما این تجربه فروشنده است که به شدت بر مشتریان ما تأثیر می گذارد. با در نظر گرفتن این موضوع، متوجه خواهید شد که هر فروشنده مرسدس بنز از متخصصان مفید و آگاه، از جمله تکنسین های خدماتی دارای گواهی کارخانه تشکیل شده است. تمام تلاش ها برای فراتر از انتظارات مشتری انجام می شود. راحتی و عملکرد برتر کلمات ساعت برای هر بخش در نمایندگی مرسدس بنز از نمایشگاه تا اجاره و تامین مالی و خدمات و قطعات است.

هنگامی که رفتاری را که در نمایندگی مرسدس بنز دریافت خواهید کرد را تجربه کردید، تعریف شما از نمایندگی خودرو تغییر خواهد کرد.

 1. انتخاب در کلاس جهانی
  رانندگان مختلف نیازها و ترجیحات متفاوتی دارند. مرسدس بنز این را می‌داند و خط تولید خودروهایی را ایجاد کرده است که مطمئناً با سلیقه هر راننده‌ای مطابقت دارد. از کلاس سدان‌های لوکس CLA با قیمت‌های رقابتی جدید گرفته تا پرچم‌دار (و معیار برای سدان‌های لوکس) کلاس S و همه چیز در این بین از جمله یک SUV، خودروهای اسپرت و حتی یک استیشن واگن. با تریم های متعدد برای هر مدل و لیست کاملی از گزینه ها، می توانید مرسدس بنز خود را برای برآورده کردن نیازهای منحصر به فرد خود بهینه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.